Vis Olivae Prírodné pánske mydlo na holenie 90 g Vis Olivae Barber's soap natural

Kód: 24082.090
1 hodnotenie
€5,38
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné pánske mydlo na holenie

Prírodné mydlo z olivového oleja na holenie s obsahom ricínového oleja, ktorý vytvára bohatú penu. Lanolín, včelí vosk, kakaové maslo a ricínový olej hydratujú pokožku, zatiaľ čo aloe vera upokojuje podráždenie pokožky spôsobené holením s vôňou, ktorá vás prenesie späť v čase a prebudí spomienky na minulosť.

Ekologické, biologicky rozložiteľné, 100 % rastlinné oleje

Ingredients (INCI): Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut Oil), Aqua(Water), Sodium Hydroxide, Ricinus Communis (Castor) Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cera Alba (Beeswax), Sodium Lactate, Lanolin, Parfum (Fougere), Linalool*, Coumarin*, Geraniol*, Rosemarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract**, Ground coffee, Cinnamaldehydes*, Benzyl Benzoate*, D-Limonene*.  *prirodzene sa vyskytujúce v esenciálnych a vonných olejoch   **prírodné zložky

 Ako používať mydlá VOL?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VOL, ktorá stojí za prírodnými mydlovými produktami, je skratkou názvu spoločnosti VIS OLIVAE.

Latinské slovo VIS znamená sila, elán, vitalita. Toto slovo nájdeme vo filozofickom termíne „VIS VITALIS“, čo znamená vitálna sila. Slovo OLIVAE z latinčiny OLIVA, znamená „z olivovníka“. Spojenie týchto dvoch slov VIS OLIVAE – „Sila olivovníka“ odkazuje na životné dôležitú úlohu tohto požehnaného stromu z oblasti Stredozemného mora, ktorý bol už z historického hľadiska hlavnou hybnou silou ekonomiky/obchodu pre grécku a širšiu stredomorskú civilizáciu.

Mydlá obsahujú olivový olej v množstve 7-10%, čo zvýrazňuje jeho hydratačné, zmäkčujúce, antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti v starostlivosti o telo a zaisťuje bezpečnosť a účinnosť produktu. Spoločnosť používa metódu zmydlenia za studena:

Mydlo nestráca svoj prirodzený glycerín, ktorý je v mydlovej hmote obsiahnutý a počas umývania ponúka pokožke svoj hydratačný a zmäkčujúci účinok. Nepotrebuje preto ďalší priemyselný glycerín, zachováva si tak maximálnu kvalitu, pričom si zachováva svoj status: tradičný a ručne vyrobený. Zmydelnenie studeným procesom vyžaduje minimálne množstvo energie a vody, čo je v súlade s ich (a aj našou) túžbou zaťažovať na minimum prírodné zdroje a životné prostredie.

 Viac informácií nájdete v článku o VIS OLIVAE