Vis Olivae Prírodné okrúhle mozaikové mydlo tradičné Vis Olivae Round stone mosaic soap traditional, all natural

Kód: 24113.050
Neohodnotené
€2,51
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné okrúhle mozaikové mydlo tradičné

Tradičné mydlo s olivovým olejom s morskou soľou ( fleur de sel) z Mani a rozmarínom. Jemné mydlo bez vône a farbív, vhodné pre citlivú pokožku.

Ekologické, biologicky rozložiteľné, 100 % rastlinné oleje

Ingredients (INCI): Olea Europaea (olive) fruit oil, Aqua (water), Sodium hydroxide, Cocos nucifera (coconut) oil, Maris sal (sea salt), Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract

Ako používať mydlá VOL?

Dodatočné parametre

Kategória: Mydlá na ruky a telo
Hmotnosť: 0.05 kg
Dôležitá zložka: Kokos - kokosový extrakt / olej / proteíny, Olivový olej, Rozmarín, rozmarínový olej / extrakt, Morská soľ
Množstvo: 50 gr

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VOL, ktorá stojí za prírodnými mydlovými produktami, je skratkou názvu spoločnosti VIS OLIVAE.

Latinské slovo VIS znamená sila, elán, vitalita. Toto slovo nájdeme vo filozofickom termíne „VIS VITALIS“, čo znamená vitálna sila. Slovo OLIVAE z latinčiny OLIVA, znamená „z olivovníka“. Spojenie týchto dvoch slov VIS OLIVAE – „Sila olivovníka“ odkazuje na životné dôležitú úlohu tohto požehnaného stromu z oblasti Stredozemného mora, ktorý bol už z historického hľadiska hlavnou hybnou silou ekonomiky/obchodu pre grécku a širšiu stredomorskú civilizáciu.

Mydlá obsahujú olivový olej v množstve 7-10%, čo zvýrazňuje jeho hydratačné, zmäkčujúce, antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti v starostlivosti o telo a zaisťuje bezpečnosť a účinnosť produktu. Spoločnosť používa metódu zmydlenia za studena:

Mydlo nestráca svoj prirodzený glycerín, ktorý je v mydlovej hmote obsiahnutý a počas umývania ponúka pokožke svoj hydratačný a zmäkčujúci účinok. Nepotrebuje preto ďalší priemyselný glycerín, zachováva si tak maximálnu kvalitu, pričom si zachováva svoj status: tradičný a ručne vyrobený. Zmydelnenie studeným procesom vyžaduje minimálne množstvo energie a vody, čo je v súlade s ich (a aj našou) túžbou zaťažovať na minimum prírodné zdroje a životné prostredie.

 Viac informácií nájdete v článku o VIS OLIVAE