Vis Olivae Prírodné okrúhle mozaikové mydlo s opunciou, aloe vera a ružovým ílom Vis Olivae Round stone mosaic soap prickly pear, aloe vera and pink clay, natural

Kód: 24109.050
Neohodnotené
€2,57
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné okrúhle mozaikové mydlo s opunciou, aloe vera a ružovým ílom

Toto jemné mydlo so „sladkou“ vôňou okrem extra panenského olivového oleja a kokosu obsahuje ďalšie cenné zložky, ako je aloe vera, ktoré je bohaté na živiny a je dobre známe pre svoje upokojujúce účinky, ružový íl, ideálny na starostlivosť a omladzovanie mdlej pleť, je to aj produkt z našej oblasti, opuncia, ktorá je bohatá na živiny a vitamíny a má výborné antioxidačné vlastnosti.  Len na vonkajšie použitie. 

Ekologické, biologicky rozložiteľné, 100 % rastlinné oleje.

Ingredients (INCI):  Olea Europaea (olive) fruit oil, Cocos nucifera (coconut) oil, Opuntia ficus- indica fruit extract, Sodium hydroxide, Aqua (water), Aloe barbandensis (aloe vera) leaf juice, Sodium lactate, Perfume, Kaolinite (rose clay), Rosemarinus officinalis (rosemary) leaf extract**, Hexyl cinnamaldehyde*, Alpha-iso methylionone*, Linalool*, Citronelol*, Coumarin*
*prirodzene sa vyskytujúce v esenciálnych a vonných olejoch    **prírodné zložky

Ako používať mydlá VOL?

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mydlá na ruky a telo
Hmotnosť: 0.05 kg
Dôležitá zložka: Aloe Vera, Kokos - kokosový extrakt / olej / proteíny, Olivový olej, Ružový íl, Opuncia
Množstvo: 50 gr

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka VOL, ktorá stojí za prírodnými mydlovými produktami, je skratkou názvu spoločnosti VIS OLIVAE.

Latinské slovo VIS znamená sila, elán, vitalita. Toto slovo nájdeme vo filozofickom termíne „VIS VITALIS“, čo znamená vitálna sila. Slovo OLIVAE z latinčiny OLIVA, znamená „z olivovníka“. Spojenie týchto dvoch slov VIS OLIVAE – „Sila olivovníka“ odkazuje na životné dôležitú úlohu tohto požehnaného stromu z oblasti Stredozemného mora, ktorý bol už z historického hľadiska hlavnou hybnou silou ekonomiky/obchodu pre grécku a širšiu stredomorskú civilizáciu.

Mydlá obsahujú olivový olej v množstve 7-10%, čo zvýrazňuje jeho hydratačné, zmäkčujúce, antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti v starostlivosti o telo a zaisťuje bezpečnosť a účinnosť produktu. Spoločnosť používa metódu zmydlenia za studena:

Mydlo nestráca svoj prirodzený glycerín, ktorý je v mydlovej hmote obsiahnutý a počas umývania ponúka pokožke svoj hydratačný a zmäkčujúci účinok. Nepotrebuje preto ďalší priemyselný glycerín, zachováva si tak maximálnu kvalitu, pričom si zachováva svoj status: tradičný a ručne vyrobený. Zmydelnenie studeným procesom vyžaduje minimálne množstvo energie a vody, čo je v súlade s ich (a aj našou) túžbou zaťažovať na minimum prírodné zdroje a životné prostredie.

 Viac informácií nájdete v článku o VIS OLIVAE