Krémy na tvár pre ženy - Arganový olej

Krémy na tvár pre ženy, kde je dôležitá zložka:Arganový olej. Prírodná kozmetika-Krémy na tvár pre ženy - Arganový olej.

Naša ponuka krémov na tvár s Arganovým olejom je zameraná na to, aby ženy zažívali jedinečnú starostlivosť o svoju pleť, ktorá využíva prírodné bohatstvá a starostlivosť na najvyššej úrovni. Arganový olej, známy ako poklad Maroka, je kľúčovou zložkou týchto krémov, a prinašuje vašej pleti neprekonateľné výhody.

Arganový olej je známy svojím obsahom esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré hlboko hydratujú a vyživujú vašu pokožku. Jeho regeneračné vlastnosti pomáhajú obnoviť pleť a zanechávajú ju jemnou, hebkou a mladistvou. Táto starostlivosť je šitá na mieru pre ženy, ktoré očakávajú len to najlepšie pre svoju pleť.

Naša ponuka krémov na tvár s Arganovým olejom zahŕňa denné krémy, nočné krémy a špeciálne produkty, ktoré poskytujú rôzne vlastnosti, od hydratácie cez ochranu pred voľnými radikálmi po boj proti starnutiu pleti. Krémy s Arganovým olejom sa ľahko aplikujú, rýchlo sa vstrebávajú a neponechávajú mastný pocit.

Dovoľte svojej pokožke zažiariť a cítiť sa sviežo a zdravo s našou kolekciou krémov na tvár s Arganovým olejom. Je to vaša cesta k kráse, ktorá spojuje tradičné tajomstvá krásy s modernou vedeckou starostlivosťou o pleť.

17 položiek celkom
000454 Olivolio Botanics 24-hodinový krém na tvár s konopným olejom
€27,56

Krém je obohatený o 100% organické konope (cannabis olej zo semien sativy), ktorý je najbohatším prírodným zdrojom omega 3, 6 a 9 mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov.

Kód: 000454
Hore
Ďalšie produkty