Ako používať mydlá VOLimg9337Toto telové mydlo VOL, ktoré držíte vo svojich rukách, je ručne vyrobené s mimoriadnou láskou a starostlivosťou, vždy so zreteľom na VÁS. Snažíme sa, aby ste VY mali ten najlepší kus našej produkcie, kus lepší ako ten predchádzajúci, kus umenia a oddanosti zdraviu a kráse. Spoločnosť VIS OLIVAE sa oň stará celých 30 a viac dní, aby bol pre VÁS upokojujúci, jemný a vzácny.

Je vyrobený z vysoko kvalitného olivového oleja Kalamata, vyrába sa procesom za studena, ktorý zaručuje kvalitu a bezpečnosť. Sú v ňom obsiahnuté najlepšie zložky nájdené v gréckej prírode a vykazuje jedinečné kozmetické (hydratačné, čistiace a zmäkčujúce) vlastnosti.

Mydlo z olivového oleja je vo všeobecnosti mäkké mydlo s tendenciou, že sa topí rýchlejšie ako mydlá z loja, ktoré sú štandardným mydlom na trhu. To platí najmä vtedy, ak obsahuje relatívne vysoké koncentrácie voľného olivového oleja. Olivový olej je primárne zodpovedný za kozmetické vlastnosti mydla. Mydlo z olivového oleja je teda vzácne kozmetické mydlo, nielen čistiaci prostriedok alebo ako iné "mydlo"

Postarali sme sa o to, aby sme výrazne znížili topenie pridaním vhodného množstva fleur de sel (morskej soli) z pohoria Mani alebo laktátu sodného do nášho mydla.

Niektoré jednoduché kroky v starostlivosti o vaše mydlo však môžu zabezpečiť najdlhšiu životnosť mydla a skvelý vzhľad.

- Po použití mydlo opláchnite a položte ho na stojan na miesto, ktoré je relatívne suché a nezmáčané vodou z vodovodu alebo sprchy.

- Uistite sa, že stojan je skonštruovaný tak, aby sa voda nedostala do kontaktu s mydlom.

- Používajte špongiu alebo handričku na kúpanie a nenechávajte mydlo namočené vo vani alebo v sprche.

(Ak si chcete prečítať viac o spoločnosti a jej histórii, kliknite tu. )


Celú ponuku od VIS OLIVAE nájdete tu.