Macrovita Rozmarínový olej v prírodných olejoch Macrovita Rosemary oil in natural oils

Kód: 31202
2 hodnotenia
€12,60
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmarínový olej v prírodných olejoch

Ošetrujte vašu suchú pokožku alebo lupiny tak, že na pokožku hlavy nanesiete dostatočné množstvo oleja a jemne masírujte. Nechajte pôsobiť aspoň pol hodiny a potom dvakrát dôkladne opláchnite s veľkým množstvom vody. Nezmiešaný olej alebo v kombinácii s inými masažnými produktami prispieva k optimálnemu ošetreniu vášho tela, hlavne partií s celulitídou a lokalizovaným tukom.

100 % zložiek je prírodného pôvodu.
Dermatologicky testovaný.
VEGAN.
Ukladajte na chladnom a suchom mieste.
Vyhnite sa kontaktu s očami.
Nevhodný pre deti pod 3 roky.

Použitie:
Telo: Jednoducho naneste a masírujte na požadovaných oblastiach tela.
Vlasy: Naneste od korienkov po končeky vlasov a jemne masírujte pokožku hlavy. Nechajte pôsobiť aspoň pol hodiny a opláchnite. Na ľahšie vymytie z vlasov naneste šampón a dobre vmasírujte predtým ako pridáte vodu.
Len na vonkajšie použitie.

Ingredients: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Glyceryl Caprylate, Limonene, Linalool * Bio | ** Allergens free

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné oleje
Dôležitá zložka: Rozmarín, rozmarínový olej / extrakt, Slnečnicový olej, Vitamín E
Množstvo: 100 ml
Vegan: Vegan Friendly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tradičné kozmetické využitie rastlinných olejov pretrváva už po stáročia, pretože ich priaznivý účinok na pokožku bol empiricky dokázaný. Veľké množstvo ich výživných a zmäkčujúcich zložiek ich robí ideálnymi na udržanie zdravia pokožky, pretože ponúkajú potrebnú výživu a hydratáciu. Absolútne čisté, nespôsobujú podráždenie a sú bezpečné na použitie priamo na pokožku, alebo ako nosiče esenciálnych olejov pri rôznych druhoch masáží.

Rastlinné kozmetické oleje MACROVITA sú produkty s obzvlášť jednoduchým zložením. Zapuzdrujú prospešné vlastnosti rastlín a prenášajú ich neporušené na tvár, telo a vlasy. Sú vyrábané lisovaním za studena, aby sa predišlo zničeniu ich cenných zložiek teplom. Sú obohatené o vitamín E na ochranu pred oxidáciou a sú balené v tmavomodrých sklenených nádobách na elimináciu nepriaznivých účinkov UV žiarenia.

Môžu sa používať samostatne, v zmesi alebo s éterickými olejmi, prípadne aj s inými kozmetickými prípravkami. Len na vonkajšie použitie.

Originál katalóg od dodávateľa si môžete pozrieť a stiahnuť tu.