Olivolio Kondicionér na ochranu farby vlasov Olivolio Hair Conditioner Color Protection 200 ml

Kód: 000180
2 hodnotenia
€8,60
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kondicionér na ochranu farby vlasov

Ľudia zo Stredomoria si už po stáročia uvedomujú vyživujúce a ošetrujúce účinky olivového oleja na pokožku. Olivový olej je bohatý na antioxidanty a vitamín E.

NA OCHRANU FARBY VLASOV

Špeciálna kombinácia organicky pestovaného extra panenského olivového oleja bohatého na antioxidanty, vitamín E ako aj hydratačné zložky proti starnutiu.

• Ponúka upraviteľné, lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy.

Ingrediencie pochádzajú z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.
Dermatologicky testované.
Bez parabénov a minerálnych olejov.
Bez alergický vôní.
Netestované na zvieratách.
95 % zložiek je prírodného pôvodu.

Ďalšie prírodné aktívne zložky: hodvábny proteín, slnečnica, pro-vitamín B5, červené hrozno, vitamín E.

Použitie: Rovnomerne naneste dostatočné množstvo kondicionéru na končeky vlasov, vyhnite sa pokožke hlavy. Masírujte a po 2-3 minútach opláchnite. Vlasy vysušte s uterákom. LEN NA VONAKJŠIE POUŽITIE.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Olivovník kŕmil a skrášľoval ľudí, stal sa ekvivalentom vznešených ideálov, pričom dokázal inšpirovať na mnoho rokov prosperujúcu stredomorskú civilizáciu. Olivový olej, symbol poznania, múdrosti, prosperity, mieru, zdravia, sily a krásy, bol uctievaný po celé stáročia.

Okrem použitia vo výžive sa olivový olej používal v medicíne a kozmeteológii pre svoje známe účinky na pokožku a vlasy. Liečivé vlastnosti olivového oleja boli prvýkrát spomenuté u Hippokrata, otca medicíny. 

V súčasnosti sa celosvetovo verí, že antioxidačné účinky vitamínov E a K v olivovom oleji dodávajú obranný mechanizmus, ktorý spomaľuje faktory starnutia a zároveň ponúka zdravie a krásu pokožke, nechtom a vlasom.

Olivolio s extra panenským olivovým olejom ako hlavnou zložkou je ideálny rad produktov špeciálne navrhnutých na ošetrenie a výživu pokožky a vlasov. Je bohatý na antioxidanty, pomáha vyživovať, omladzovať a chrániť pokožku.