Olive-Elia Mini krém na ruky a nechty + Mini krém na popraskanú pokožku Olive-Elia Gift set hand & nail cream mini- Cracked skin cream mini

Kód: 33726
Neohodnotené
€9,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Krém na ruky a nechty + Krém na popraskanú pokožku
Kúpte si obľúbený krém na ruky a nechty a krém na popraskanú pokožku v mini baleniach na praktickú prepravu za akciovú cenu.

Táto sada obsahuje:
1) Krém na ruky a nechty (50 ml): Chráni, vyživuje a ponúka rukám hodvábnu hebkosť a súčasne vďaka keratínovým aminokyselinám, ktoré obsahuje, pomáha posilňovať nechty.
2) Krém na popraskanú pokožku (50 ml) prispieva k zdravej regenerácii suchej, dehydratovanej a popraskanej pokožky alebo k hyperkeratóze.

Hand & nail cream - Cracked skin cream
Buy your favorite Hand & nail cream and the Cracked skin cream, in mini packages for practical transportation, at a special offer price.

This set includes:
1) Hand & nail cream (50 ml / 1.69 fl oz): Protects, nourishes and offers hands a silky softness, while at the same time, due to the keratin amino acids it contains, helps to strengthen nails.
2) Cracked skin cream (50 ml / 1.69 fl oz): Contributes to the healthy regeneration of the dry, dehydrated, chapped skin or that demonstrating hyperkeratosis.
Code 33726

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balenia kozmetiky
Množstvo: 50 ml + 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

                                           Produktový rad MACROVITA-OLIVE·ELIA

kombinuje extra panenský organický olivový olej s mnohými ďalšími organickými látkami a vitamínmi, ktoré sú prospešné pre pokožku a ponúkajú ideálnu prirodzenú starostlivosť o tvár, telo a vlasy.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ
PRIATEĽSKÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU
AŽ 100% ZLOŽIEK PRÍRODNÉHO PÔVODU

Historickí vedci tvrdia, že prvé použitie olivového oleja človekom bolo s najväčšou pravdepodobnosťou kozmetické. Jeho úžasné stravovacie vlastnosti boli objavené oveľa neskôr. Poznatky o výnimočných kozmetických vlastnostiach olivového oleja sa nahromadili v priebehu storočí a v našej dobe sa pretavili do vedeckých poznatkov.

Olivový olej obsahuje taníny kyseliny galovej, iridoidy, cukry flavonoidy a polyfenoly s intenzívnym antioxidačným, anti-agingovým, zvláčňujúcim, hydratačným, spevňujúcim a protizápalovým účinkom na ľudskú pokožku. Olivový olej sa teda ukázal ako účinný viacúčelový prostriedok na vytváranie vysoko kvalitných kozmetických produktov.

Viac o spoločnosti Macrovita, vzniku produktového radu OLIVE-ELIA si môžete pozrieť tu.

Produktový katalóg ( BG / CZ / PL / RO / SR-LA )
Produktový katalóg ( EN / GR / DE / FR/ ES / IT )
Produktový katalóg Hair care bars ( EN / GR )