Macrovita Oreganový olej Macrovita Oregano oil

Kód: 31203
1 hodnotenie
€11,55
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Oreganový olej

Nanášajte tento silný prírodný antioxidant na tvár, aby ste maximálne využili jeho účinok proti starnutiu pokožky spôsobený prostredím a časom, alebo si užite relaxačnú masáž a zažite revitalizáciu, ktorú ponúka unaveným častiam vášho tela. Prispieva tiež k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti vašej pokožky.

100 % zložiek je prírodného pôvodu.
Dermatologicky testovaný.
VEGAN.
Ukladajte na chladnom a suchom mieste.
Vyhnite sa kontaktu s očami.
Nevhodný pre deti pod 3 roky.

Použitie:
Tvár: Jednoducho naneste na celú tvár alebo len na miesta, ktoré to vyžadujú.
Telo: Jednoducho naneste a masírujte na požadovaných oblastiach tela. Len na vonkajšie použitie.

Ingredients: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Origanum Vulgare Oil, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Linalool, Limonene * Bio | ** Allergens free

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné oleje
Hmotnosť: 0.23 kg
Dôležitá zložka: Oreganový olej, Slnečnicový olej, Vitamín E
Množstvo: 100 ml
Vegan: Vegan Friendly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tradičné kozmetické využitie rastlinných olejov pretrváva už po stáročia, pretože ich priaznivý účinok na pokožku bol empiricky dokázaný. Veľké množstvo ich výživných a zmäkčujúcich zložiek ich robí ideálnymi na udržanie zdravia pokožky, pretože ponúkajú potrebnú výživu a hydratáciu. Absolútne čisté, nespôsobujú podráždenie a sú bezpečné na použitie priamo na pokožku, alebo ako nosiče esenciálnych olejov pri rôznych druhoch masáží.

Rastlinné kozmetické oleje MACROVITA sú produkty s obzvlášť jednoduchým zložením. Zapuzdrujú prospešné vlastnosti rastlín a prenášajú ich neporušené na tvár, telo a vlasy. Sú vyrábané lisovaním za studena, aby sa predišlo zničeniu ich cenných zložiek teplom. Sú obohatené o vitamín E na ochranu pred oxidáciou a sú balené v tmavomodrých sklenených nádobách na elimináciu nepriaznivých účinkov UV žiarenia.

Môžu sa používať samostatne, v zmesi alebo s éterickými olejmi, prípadne aj s inými kozmetickými prípravkami. Len na vonkajšie použitie.

Originál katalóg od dodávateľa si môžete pozrieť a stiahnuť tu.