Doprava v rámci Slovenskej republiky

Zákazník si môže vybrať doručenie prostredníctvom:

 

- Slovenskej pošty,

- Kuriérskej spoločnosti GLS,

- Zásielkovne ,

- Osobný odber v Bratislave alebo Senci po vzájomnej dohode.

 

Objednávka tovaru, ktorý je skladom, je vybavovaná najbližší pracovný deň, max. do 7 pracovných dní od zadania objednávky. O odoslaní tovaru je zákazník informovaný prostredníctvom e-mailu.

 

Poštovné a balné

Predávajúci si balné neúčtuje okrem darčekových balení, ktoré sú spoplatnené podľa samostatného cenníka. Pri stanovovaní ceny hmotnosť zásielky nerozhoduje.

 

Cenník poštovného

Spoločnosť

Cena tovaru bez DPH

Poštovné

Poštovné + dobierka

Kuriér GLS

do 59,99

5,00 EUR

6,50 Eur

Kuriér GLS

nad 60,00

0,00 EUR

1,50 Eur

Slovenská pošta

do 59,99

4,50 Eur

6,00 Eur

Slovenská pošta

nad 60,00

0,00 Eur

1,50 Eur

Sl.pošta-balík na adresu

do 59,99

5,00 Eur

6,50 Eur

Sl.pošta-balík na adresu

nad 60,00

0,00 Eur

1,50 Eur

Packeta

do 59,99

3,50 Eur

5,00 Eur

Packeta

nad 60,00

0,00 Eur

1,50 Eur

 

Zákazník môže požadovať aj rýchlejšie doručenie zásielky 1. triedou, resp.neštandardný spôsob doručenia (expresne kuriérom a pod.). Výška poštovného je predmetom dohody medzi kupujúcim a predávajúcim a prebieha vždy písomnou formou.

V prípade, že si kupujúci neprevzal tovar zaslaný na dobierku alebo v prípadoch, kedy dôjde k zneužitie užívateľského konta, si predávajúci vyhradzuje právo obmedziť kupujúcemu možnosti platby len na spôsoby zaručujúce platbu pred odoslaním tovaru. Predávajúci si v takomto prípade vyhradzuje právo upraviť výšku poštovného alebo kompenzáciu za vynaložené náklady. V prípade, že pri platbe vopred nie je uhradená celá suma za objednávku do 8 pracovných dní, objednávka bude zrušená. Ak kupujúci potrebuje viac času na úhradu sumy za objednávku, je povinný o tom informovať predávajúceho prostredníctvom elektronickej pošty.

 

Platba

V internetovom obchode  www.naturalcare.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

 

Dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, kuriérovi, alebo na pošte.

Bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

PayPal – po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite.

Pokiaľ nebude cena za dodané výrobky uhradená v plnej výške, má predávajúci právo prerušiť ďalšie dodávky tovaru po dobu, kým nebude cena uhradená.

Platba v hotovosti je možná.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na obchod@naturalcare.sk