Články

Doručovanie počas Vianoc a medzi sviatkami

V novom roku 2024 začíname Vaše objednávky vybavovať až od pondelka 8.1.2024.

Od 1.1.2024 opäť fungujeobjednávanie do Českej republiky a pridali sme doručovanie do Poľska, Maďarska a Rakúska.
Macrovita - Grécka prírodná kozmetika

Macrovita je grécka značka prírodnej kozmetiky, ktorá je založená na tradičných gréckych receptoch a prírodných ingredienciách. Spoločnosť bola založená v roku 1993 a od tej doby sa stala jedným z popredných výrobcov prírodnej kozmetiky v Grécku a na celom svete.

MACROVITA vznikla spojením gréckej predpony "MACRO" - veľký, dlhý a latinského slova "VITA" - život. V logu nájdeme ázijský symbol YIN - YANG, ktorý vyjadruje fyzickú a duševnú rovnováhu. MACROVITA je teda zdrojom dlhovekosti. Nasleduje múdre učenie grécko-rímskej civilizácie ako aj starovekých kultúr z Ďalekého východu v kombinácii s moderným vedeckým výskumom a technológiou, navyše rešpektuje súčasné ekologické výhliadky voči prírodnému svetu.

Produkty Macrovita sú vyrobené z vysokokvalitných prírodných ingrediencií, ktoré sú starostlivo vybrané a spracované. Spoločnosť používa širokú škálu ingrediencií, vrátane rastlinných olejov, bylín, ovocia a zeleniny. Všetky produkty sú tiež bez parabénov, sulfátov a iných škodlivých látok.

Macrovita ponúka širokú škálu produktov pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Medzi jej obľúbené produkty patria krémy na tvár, séra, šampóny, kondicionéry, sprchové gély a telové krémy.

Spoločnosť Macrovita sa zameriava na udržateľnosť a zodpovedný prístup k výrobe. Všetky produkty sú vyrábané v Grécku a spoločnosť sa zaväzuje k používaniu obnoviteľných zdrojov a k znižovaniu dopadu na životné prostredie.

Cieľom spoločnosti Macrovita je poskytovať svojim zákazníkom vysokokvalitné prírodné produkty, ktoré sú šetrné k pokožke a životnému prostrediu. Spoločnosť sa zameriava na používanie tradičných gréckych receptov a prírodných ingrediencií, ktoré sú starostlivo vybrané a spracované. Macrovita ponúka širokú škálu produktov pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Všetky produkty sú vyrobené bez parabénov, sulfátov a iných škodlivých látok. Spoločnosť Macrovita sa zameriava na udržateľnosť a zodpovedný prístup k výrobe.  Výrobky sú dermatologicky testované, bez minerálnych olejov, vazelíny, propylene glycolu, parabénov, geneticky upravovaných rastlinných extraktov. Sú šetrné k životnému prostrediu a nie sú testované na zvieratách.

Výrobky MACROVITA vám pomôžu objaviť správnu cestu k vonkajšej i vnútornej kráse a zdraviu.

U nás nájdete tieto značky / produktové rady Macrovita:

Macrovita Aloe, panthenol & olive oil suncare line
Macrovita Apitherapy
Macrovita Cotton product line for men
Macrovita Hippo Kid
Macrovita Natural crystal deodorants
Macrovita Olive & Argan
Macrovita Olive oil
Macrovita Olive.Elia
Macrovita Red Grape
Macrovita Rice, calendula & coenzyme Q10
Macrovita 
Vegetable cosmetic oils

 

Allantoin v kozmetike: hydratačný zázrak pre vašu pleť

Allantoin je prírodná látka, ktorá sa nachádza v mnohých rastlinách, ako je skorocel lekársky, pšeničné klíčky alebo harmanček. V kozmetike sa používa ako účinná zložka, ktorá má množstvo priaznivých účinkov na pleť.

Hydratácia

Allantoin je jedným z najúčinnejších hydratačných prostriedkov. Dokáže zadržiavať vlhkosť v kožných bunkách, a preto pleť hydratuje a zabraňuje jej vysychaniu. Je vhodný aj pre citlivú pleť, pretože nedráždi.

Exfoliácia

Allantoin má aj exfoliačné účinky. Pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky, čím pleť vyhladzuje a zbavuje pigmentových škvŕn.

Uzdravovanie

Allantoin má aj upokojujúce a protizápalové účinky. Pomáha pri hojení raniek, popálenín a podráždenia kože.

Allantoin v kozmetike

Allantoin sa nachádza v rôznych kozmetických produktoch, ako sú krémy, séra, pleťové vody, peelingy, šampóny a kondicionéry. Je vhodný pre všetky typy pleti, ale najmä pre suchú, citlivú a poškodenú pleť.

Ako používať allantoin

Allantoin je bezpečná a nedráždivá látka, ktorá sa dá používať na každodennú starostlivosť o pleť. Pri používaní allantoinu je dôležité dodržiavať pokyny na obale produktu.

 

Allantoin je cenná prírodná látka, ktorá má množstvo priaznivých účinkov na pleť. Je vhodný pre všetky typy pleti, ale najmä pre suchú, citlivú a poškodenú pleť.

Grécka prírodná kozmetika, kde je dôležitá zložka Alantoín