Olive-Elia Prírodný dezodorant natural mini Olive-Elia Natural crystal deodorant stick mini

Kód: 33105
Neohodnotené
€12,29
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný dezodorant mini

Mimoriadne úsporný a dlhotrvajúci účinok. Pomáha vytvárať prirodzený štít proti nepríjemným telesným zápachom bez blokovania potenia a dýchania kože. Ponecháva príjemný pocit sviežosti. Deodorant je navyše úplne bez parfumácie, čo robí kozmetiku ideálnou pre všetkých aktívnych ľudí - mužov aj ženy.  Nešpiní oblečenie.

100 % zložiek je prírodného pôvodu.

Dermatologicky testované, bez minerálneho oleja, vazelíny, propylene glycolu, hliníkového chlorohydrátu a parabénov. Bez geneticky upravovaných rastlinných výťažkov.

Použitie: Navlhčite a naneste pod pazuchy alebo na iné oblasti tela, ktoré si prajete chrániť. Vyhnite sa použitiu na podráždenú pokožku. Len na vonkajšie použitie.

Ingredients: Potassium allum

Dodatočné parametre

Kategória: Dezodoranty
Hmotnosť: 60 kg
Množstvo: 60 g
Vegan: Vegan Friendly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

                                           Produktový rad MACROVITA-OLIVE·ELIA

kombinuje extra panenský organický olivový olej s mnohými ďalšími organickými látkami a vitamínmi, ktoré sú prospešné pre pokožku a ponúkajú ideálnu prirodzenú starostlivosť o tvár, telo a vlasy.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ
PRIATEĽSKÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU
AŽ 100% ZLOŽIEK PRÍRODNÉHO PÔVODU

Historickí vedci tvrdia, že prvé použitie olivového oleja človekom bolo s najväčšou pravdepodobnosťou kozmetické. Jeho úžasné stravovacie vlastnosti boli objavené oveľa neskôr. Poznatky o výnimočných kozmetických vlastnostiach olivového oleja sa nahromadili v priebehu storočí a v našej dobe sa pretavili do vedeckých poznatkov.

Olivový olej obsahuje taníny kyseliny galovej, iridoidy, cukry flavonoidy a polyfenoly s intenzívnym antioxidačným, anti-agingovým, zvláčňujúcim, hydratačným, spevňujúcim a protizápalovým účinkom na ľudskú pokožku. Olivový olej sa teda ukázal ako účinný viacúčelový prostriedok na vytváranie vysoko kvalitných kozmetických produktov.

Viac o spoločnosti Macrovita, vzniku produktového radu OLIVE-ELIA si môžete pozrieť tu.

Produktový katalóg ( BG / CZ / PL / RO / SR-LA )
Produktový katalóg ( EN / GR / DE / FR/ ES / IT )
Produktový katalóg Hair care bars ( EN / GR )