MelBeauty Propolisový extrakt MelBeatuy Propolis Extract

Kód: 04.0.0005
2 hodnotenia
€8,49
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Propolis je bohatý na aktívne zložky, ktoré majú antiseptické, antioxidačné, hojivé, antimikrobiálne, antibiotické, protiplesňové a antivírusové vlastnosti. Pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu v boji s príznakmi prechladnutia. Môže sa použiť lokálne na hojenie pokožky a na podporu regenerácie tkaniva. Používa sa ako kloktadlo na podporu ústnej hygieny.

Vonkajšie použitie:
Aplikujte propolis tak ako je na vyrážky, drobné poranenia a podráždenie pokožky.

Vnútorné použitie:

Dospelý: 3x denne 20 kvapiek do pohára vody a vypiť.

Deti (staršie ako 1 rok): 3x denne 10 kvapiek do pohára vody a vypiť.

Ingredients: Propolis, Alcohol, Water

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálna starostlivosť o pokožku
Dôležitá zložka: Propolis
Množstvo: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Melissokomiki Dodecanese bola založená koncom minulého storočia na Rodose. Inšpiráciou boli včelie produkty, ktoré sú neoceniteľným pokladom ľudskej výživy už od začiatku ich histórie. Motiváciou pre investíciu bola vysoká kvalita medu a veľká starodávna tradícia vo včelínoch a chove včiel na ostrovoch Dodecanese.

Základ týchto produktov tvoria včelie produkty (med, vosk, materská kašička) a olivový olej. 

Med sa v kozmetike využíval už stáročia starovekými ľuďmi zo Stredomoria. Má zjemňujúce, zvlhčujúce a aromatizujúce účinky. Pretože je bohatý na polysacharidy, med vie pritiahnuť a absorbovať vodu zo vzduchu a upraviť úroveň vlhkosť pokožky a zlepšiť jej elasticitu. Med tiež dokáže oživiť bunky pokožky a stimulovať ich s jej liečivými a povzbudzujúcimi vlastnosťami ako aj účinkom proti starnutiu pokožky.

Olivový olej bol zdrojom zdravia a krásy už v starovekom Grécku a nazýval sa olejom krásy. Má spevňujúce a výživujúce vlastnosti a ponúka bohatú hydratáciu, exfoliáciu a zjasnenie pokožky. Vytvára tenkú ochrannú vrstvu, ktorá zadržiava vnútornú vlhkosť pokožky bez toho, aby uzatvárala jej póry. Olivový olej je bohatý na antioxidanty ako sú vitamín E a polyfenoly, ktoré pôsobia proti predčasnému starnutiu a obsahujú stopové prvky kovov ako sú železo ponúkajúc prirodzenú liečbu vlasom.